خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

بی اخلاقی علیه بیاضی ها در فضای مجازی

  به گزارش خبرنگار بیاض نیوز http://www.20share.ir/uploads/v4cv7fgvb1284svuwzqx.jpgروز جمعه 30 مرداد 94 در ابتدای بلوار جمهوری اسلامی  و روبروی درمانگاه بیاض یک کامیون حامل هندوانه در اثر بی احتیاطی و برخورد از پشت به کامیون دیگر واژگون گردید که خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک ازسرنشینان خودرو های مذکور آسیبی ندیدند.این حادثه با حضور به موقع اورژانس 115 بیاض و پلیس راه انار مدیریت گردیده و مسیر تردد باز شد.

  اما در حاشیه این حادثه روز گذشته در فضای مجازی موضوعی به دور از اخلاق علیه مردم بیاض شکل گرفت و به سرعت هم در شهرهای مختلف کشور منتشر گردید. این بی اخلاقی انتشار عکسی است که در آن عده ای در صف نماز جماعت هرکدام یک یا چند هندوانه در اختیار دارند. این عکس به همراه عکسهایی از صحنه واژگونی کامیون حامل هندوانه منتشر شد و در توضیحات ذیل این عکس ادعا شده بود که مردم بیاض اقدام به غارت محموله هندوانه کرده اند. در حالیکه تصویر فوق الذکر مربوط به هیچ یک از مساجد بیاض نبوده و هیچ کدام از افراد داخل عکس از اهالی بیاض نیستند.

  گسترش انتشار این عکس ها در شب گذشته موجب رنجش خاطر اهالی بیاض شد به طوری که تعدادی بیشتر از صد نفر از جوانان بیاضی در گروه های مختلف فضای مجازی  از خبرنگاران ما خواستار پیگیری موضوع توسط بیاض نیوز شدند.

  بیاض نیوز ضمن دعوت از اهالی بیاض خصوصا جوانان برای حفظ خونسردی و آرامش خود، از مسئولین ذی ربط در بیاض و انار خواستار پیگیری موضوع و شناسایی و برخورد با عامل یا عوامل این اقدام به دور از اخلاق می باشد..............تصاویر در ادامه مطلب

   

   


  این مطلب تا کنون 25 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : بیاض ,هندوانه ,اهالی ,حادثه ,کامیون ,نیوز ,اهالی بیاض ,بیاض نیوز ,پیگیری موضوع ,خواستار پیگیری ,مردم بیاض ,خواستار پیگیری موضوع ,
  بی اخلاقی علیه بیاضی ها در فضای مجازی

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر